بیلبوردکارگزاری ها

همه‌چیز درمورد کارگزاری تدبیرگران فردا

در این مطلب با کارگزاری تدبیرگران فردا بیشتر آشنا می شویم

لازم است کارگزاری‌ها برای فعالیت در بازار سرمایه مجوز تاسیس و فعالیت خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار اخذ کنند و در کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار و بورس مربوطه عضو شوند.
شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا (سهامی خاص) در تاریخ ۳۰/۰۵/۱۳۸۴ مجوز فعالیت خود را از سازمان کارگزاران بورس اوراق بهادار اخذ و مورخ ١٣/٠٧/١٣٨۴ با شماره ٨٠١۵ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی شهرستان قزوین با سرمایه پنجاه میلیارد ریال به ثبت رسید. در حال حاضر سرمایه شرکت ۴۰۰ میلیارد ریال است. همینطور کارگزاری تدبیرگران فردا دارای رتبه “الف” در بین کارگزاران بورس اوراق بهادار می‌باشد.

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان گاندی، نبش کوچه بیست و سوم، شماره ۷۳

تلفن: ۸۲۴۲۸-۰۲۱ , ۸۴۰۷۶۰۰۰-۰۲۱

نمابر: ۸۸۷۹۸۷۳۴-۰۲۱

پست الکترونیکی: info@tfbroker.com

خدمات ارائه شده توسط کارگزاری تدبیرگران فردا

براساس ماده ٣ اساسنامه شرکت “کارگزاری تدبیرگران” فردا می‌تواند به هر یک از فعالیت‌های زیر مبادرت ورزد مشروط به اینکه مجوز مربوط به هر یک از آن‌ها را از سازمان بورس اخذ کرده باشد:

الف) خدمات کارگزاری، کارگزار/ معامله‌گری و بازارگردانی مشتمل بر:

١- معامله اوراق بهادار شامل سهام، اوراق مشارکت، حق تقدم خرید سهام، اختیار معامله و قراردادهای آتی برای دیگران و به حساب آن‌ها یا به نام و حساب خود؛

۲- معاملات کالاهای پذیرفته ‌شده برای سایرین و به حساب آن‌ها؛

٣- بازارسازی و بازارگردانی اوراق بهادار و کالاهای پذیرفته‌ شده.

ب) خدمات مالی و مشاوره‌ای مشتمل بر:

۱- مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری؛

۲- نمایندگی ناشر برای ثبت اوراق بهادار و اخذ مجوز عرضه؛

۳- بازاریابی برای فروش اوراق بهادار؛

۴- سبدگردانی اوراق بهادار؛

٥- مشاوره و انجام تمامی امور اجرایی به‌منظور پذیرش اوراق بهادار یا کالا در هر یک از بورس‌ها و بازارهای خارج از بورس به نمایندگی از ناشر یا عرضه‌کننده کالاها؛

ج) ارائه مشاوره در زمینه‌های زیر:

الف) قیمت‌گذاری اوراق بهادار؛

ب) روش فروش و عرضه اوراق بهادار؛

ج) طراحی اوراق بهادار؛

د) خرید، فروش (معامله) یا نگهداری اوراق بهادار؛

ه) سرمایه‌گذاری؛

و) مدیریت ریسک؛

ز) ادغام، تملک، تغییر و تجدید ساختار سازمانی و مالی شرکت‌ها؛

ح) طراحی و تشکیل نهادهای مالی.

مجوزها و استانداردها:

–         معامله اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار

–        معاملات آینده در بورس اوراق بهادار

–        معامله اوراق بهادار در فرابورس

–        معامله فرآورده‌های نفت و پتروشیمی در بورس کالا

–        مشاوره به‌منظور پذیرش در بورس اوراق بهادار و فرابورس

–        مشاوره به‌منظور پذیرش در بورس کالا

–        مشاوره به‌منظور عرضه اوراق بهادار

–        مشاوره به‌منظور سرمایه‌گذاری

–         صندوق سرمایه‌گذاری مشترک به مجوز شماره ١٠٨٠١

–        ارائه سرویس معاملات آنلاین (برخط)

–        بازارگردانی

–        سبدگردانی

–        معاملات آتی کالا (سکه)

صندوق‌های معاملاتی کارگزاری تدبیرگران فردا

صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، واسطه‌های مالی‌ای هستند که به عموم مردم، واحد سرمایه‌گذاری می‌فروشند و وجوه حاصل از آن را در پرتفوی متنوعی از اوراق بهادار سرمایه‌‌‌گذاری می‌کنند. هر واحد صندوق، نماینده متناسبی از پرتفوی اوراق بهاداری است که مدیر صندوق، به وکالت از جانب دارندگان واحد صندوق، سرمایه‌گذاری می‌نماید.

این مطلب را هم بخوانید:
همه چیز در مورد کارگزاری آگاه

تجارب بازار سرمایه در اکثر کشورهای دنیا، نشان‌دهنده این است که بیشتر مردم در این کشورها سهامدار هستند؛ اما نه به شکل مستقیم، بلکه از آنجا که جمع کثیری از مردم، اطلاعات صحیح و یا دقیقی از روند بازار سهام ندارند و یا فرصتی برای حضور مداوم در این بازار، برای‌شان فراهم نیست؛ برای سرمایه‌گذاری از صندوق‌های مشترک سرمایه‌گذاری استفاده می‌کنند.

با خرید واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌ها، اشخاص قادر خواهند بود از مدیریت حرفه‌ای، پایین آمدن ریسک ناشی از سرمایه‌گذاری مستقیم، تضمین نقدشوندگی در کم‌ترین زمان ممکن، شفافیت اطلاعات در این صندوق‌ها و همچنین خروج راحت سرمایه بهره‌مند شوند. کارشناسان بازار، صندوق‌های سرمایه‌گذاری را مناسب‌ترین گزینه برای اشخاصی می‌دانند که تجربه چندانی در بازار سرمایه ندارند و سرمایه‌گذاری مستقیم برای آنان در بازار فاقد ریسک نیست.

از آنجایی‌که صندوق‌‌های سرمایه‌گذاری، تحت نظارت مداوم سازمان بورس و اوراق بهادار و مدیریت حرفه‌ای قرار دارند، افراد به آسانی می‌توانند با اطمینان در آن سرمایه‌گذاری کرده و با بررسی مداوم اوضاع، در جریان مسائل مربوط به واحدهای سرمایه‌گذاری خود قرار گیرند.

۱- انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری کارگزاری تدبیرگران فردا

با آگاهی از نیازها و پذیرش ریسک متفاوت مشتریان، صندوق‌های سرمایه‌گذاری با شرایط متفاوتی تاسیس شدند تا رضایت مشتریان از خدمات دریافتی، رضایت‌مندی داشته باشند.

۱-۱. صندوق سرمایه‌گذاری مشترک تدبیرگران فردا

سرمایه‌های تجمیع شده از مشتریان، در بازار سهام به شکل پویا و حرفه‌ای مدیریت شده و احتمال بازدهی بالا و به دنبال آن، ریسک بیش‌تری برای مشتریان دارد. هرچه دید سرمایه‌گذاری شخص در این صندوق، بلندمدت‌تر باشد؛ ریسک به صورت تدریجی کاهش یافته و منجر به کسب بازدهی مناسبی در طول زمان خواهد شد. ضمانت این صندوق، سابقه عملکرد درخشان آن در طی سال‌های پیشین است که همیشه بازدهی بالاتری از شاخص بازار را در بلندمدت کسب نموده است. واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری مشترک تدبیرگران فردا، قابل نقل و انتقال به غیر نبوده و در هر زمان، با درخواست مشتری، باطل شده و معادل ارزش روز، با فرد تسویه می‌گردد و سود سرمایه‌گذار را تفاوت بین قیمت خرید هر واحد و قیمت ابطال آن تشکیل می‌دهد.

۱-۲. صندوق سرمایه‌گذاری مشترک سپهر تدبیرگران (با سود تضمینی حداقل ۱۸ درصد در سال)

سرمایه‌های مشتریان در این صندوق، اغلب در اوراق با درآمد ثابت و سپرده‌های بانکی سرمایه‌گذاری شده و تا سقف ۳۰ درصد دارایی‌های صندوق، می‌تواند در بازار سهام سرمایه‌گذاری شود. سود تضمین شده این صندوق، سالانه ۱۸ درصد و پیش‌بینی حداقل سود آن در سال، ۲۱ درصد و نرخ بهره موثر سالانه ۲۳.۱۴ درصد است که در دوره‌های زمانی ماهانه پرداخت می‌شود. همچنین واحدهای این صندوق، قابلیت نقل و انتقال به غیر را ندارند و در هر زمان که مشتری درخواست کند باطل می‌شود و معادل ارزش روز با شخص، تسویه می‌شود.

۱-۳. صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله امین تدبیرگران فردا (ETF)

سرمایه‌های مشتریان در این صندوق، بیشتر در بازار سهام سرمایه‌گذاری شده است و در طول جلسه معاملاتی بازار، قابل خرید و فروش با مکانیزم عرضه و تقاضا می‌باشند. خرید و فروش واحدهای این صندوق، به دلیل قابل معامله بودن در بورس، راحت‌تر بوده و برای اشخاصی که دید کوتاه‌مدت‌تری نسبت به صندوق سرمایه‌گذاری مشترک دارند، مناسب‌تر است.

این مطلب را هم بخوانید:
بازار سرمایه و بورس و انواع آن

۱-۴. صندوق ایتام برکت

صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری ایتام برکت با مدیریت این کارگزاری و مدیریت اجرایی بنیاد اجتماعی برکت احسان تاسیس گردیده است و هدف اصلی آن حمایت از ایتام نیازمند در مناطق محروم و روستایی کشور از راه پرداخت مقرری‌های ماهانه و ارائه بسته‌های حمایتی مانند بیمه‌های مکمل بهداشتی و درمانی؛ بیمه عمر و سرمایه‌گذاری؛ تامین هزینه‌های بیماریابی و پوشش هزینه‌های بیماری‌های بدون درمان؛ پوشش احتیاجات خوراکی مخصوصا در ایتام زیر ۱۰ سال؛ پوشش دادن هزینه‌های جهیزیه، تحصیل، تعمیر و بهسازی محل سکونت می‌باشد.

خیرین و نیکوکاران گرامی می‌توانند با اختصاص دادن مبلغی به این صندوق در این امر خداپسندانه شریک باشند.

نرم افزارهای مورد استفاده برای معاملات در کارگزاری تدبیرگران فردا

سامانه اکسیر رایان و اپلیکیشن پرانا تریدر برای معاملات آنلاین در گوشی اندروید و آیفون iOS و کامپیوتر برای کارگزاری تدبیرگران فردا آماده شده است.

۱- سامانه اکسیر رایان کارگزاری تدبیرگران فردا

سامانه اکسیر نسل جدیدی از سامانه‌های معاملاتی شرکت رایان هم‌افزا با قابلیت تقسیم سفارش، دسترسی به نسبت‌های مالی و مشاهده قدرت خریدار و فروشنده است که امکان خرید و فروش آنلاین را برای مشتریان فراهم آورده است.

این سامانه همچنین قابلیت معامله ابزارهای مشتقه از جمله آتی و اختیار معامله را دارا می‌باشد.

۲- سامانه سهام‌یاب

سهام‌یاب، شبکه هوشمند سرمایه‌گذاری و اطلاع‌رسانی بورس ایران، تلاش نموده است تا در کنار اطلاع‌رسانی آخرین وضعیت بورس، آخرین معاملات شرکت‌ها، اخبار و اطلاعیه‌های آن‌ها و… محیطی یکپارچه برای به اشتراک‌گذاری ایده‌ها و نظرات کاربران گرامی فراهم کند.

تمام کاربران شبکه اجتماعی سهامیاب می‌توانند درصورت افتتاح حساب در کارگزاری تدبیرگران فردا، در سایت سهام‌یاب افزون بر امکاناتی مانند دسترسی شبکه اجتماعی، ابزار تحلیل تکنیکال و دسترسی به مطالب تحلیلی، اقدام به خرید و فروش سهام نمایند.

۳- سامانه و اپلیکیشن پرانا تریدر

لذت معامله با کمک اطلاعات جامع تحلیلی برگرفته‌شده از هوش مصنوعی و کارشناسان حرفه‌ای بازار در سامانه معاملات آنلاین اختصاصی کارگزاری تدبیرگران فردا.

توانمندی‌های منطبق با نیاز روز بازار از قبیل دسترسی به اطلاعات بنیادی شرکت‌ها، ابزار جامع تحلیل تکنیکال، سیستم هشدار‌دهی هوشمند و دیگر امکانات خاص، این سامانه را به گزینه‌ای مناسب برای حرفه‌ای‌ها و تازه‌کارها بدل کرده است.

این ابزار منحصر‌به‌فرد تمامی نمادهای بازار را از پنج منظر بنیادی بررسی و امتیاز‌دهی می‌کند.

با یک نگاه به ستاره پرانا، می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن چند سهم را با هم مقایسه و بهترین آن‌ها را برگزید.

با پرانا نیازی نیست وقت زیادی برای زیر نظر گرفتن بازار صرف کنید، پرانا می‌تواند به جای شما بازار را رصد کند.

تشکیل یا ریختن صف، تغییر وضعیت نماد(توقف، بازگشایی و…)، رسیدن قیمت یک سهم به قیمت خاص، معامله حجم مبنا، تغییر روند سهم و بسیاری از اتفاقات دیگر با ابزار گوش به زنگ پرانا، بلافاصله به آگاهی شما می‌رسد.

ثبت نام در کارگزاری تدبیرگران فردا

به منظور گشایش حساب غیر حضوری در کارگزاری تدبیرگران فردا در آغاز لازم است به عضویت سایت دیلی تحلیل درآیید. اگر عضو این سایت می‌باشید، از طریق گزینه “ورود” با نام کاربری و رمز عبورتان وارد سایت شده و مراحل پذیرش در کارگزاری را آغاز کنید.

در غیر اینصورت با کلیک روی لینک “عضویت” ثبت‌نام رایگان روی سایت دیلی تحلیل را انجام داده و بعد از آن به تکمیل فرم‌های احراز هویت بپردازید. بعد از بررسی فرم‌ها توسط کارگزاری، برای دریافت امضا و تکمیل مدارک با شما تماس گرفته خواهد شد.

این مطلب را هم بخوانید:
هر آنچه که باید درباره سبدگردانی انتخاب مفید بدانید

لیست شعب کارگزاری تدبیرگران فردا

ردیف

 

نام شعبه

 

کد شعبه

 

آدرس

 

تلفن دفتر

 

نام نماینده مدیر مستقر در شعبه

 

۱  

تهران

 

۱ خیابان گاندی – نبش کوچه ۲۳ – پلاک۷۳ – کارگزاری تدبیر گران فردا – کدپستی۱۵۱۷۹۳۳۳۱۴

 

۸۲۴۲۸ – ۸۴۰۷۶۰۰۰

 

آقای وکیلی

 

۲  

تالار اختصاصی جهان کودک

 

۲  

خرم نیاء

 

۳ قم ۳  

خیابان فاطمی – کوچه ۲۸ – ساختمان بعثت – واحد ۵ و ۶

 

۰۲۵۳-۷۸۴۰۲۱۱

 

آسیه صادقی

 

۴ قزوین

 

۴  

خیابان سرلشگر بابائی – نبش کوچه ششم – ساختمان سپهر – طبقه ۳ – واحد ۹

 

۰۲۸۳-۳۳۵۶۴۹۶

 

نرگس حق شناس

 

۵ یزد

 

۵ چهارراه مهدیه – روبه‌روی داروخانه دکتر امام‌زاده‌ای – ساختمان بورس قائم – واحد ۸

 

۰۳۵۳-۶۲۸۴۷۰۱

 

حمید دهقانی فیروز آبادی

 

۶ مشهد

 

۶  

مشهد – چهارراه خیام – به سمت دستغیب – جنب بانک صادرات – بین دستغیب ۳۵ و۳۷ – مجتمع تجاری توس – طبقه اول

 

۰۵۱۳-۸۴۴۱۹۱۵

 

محمد صادق زاده عبدالعلی زاده

 

۷  

تبریز

 

۷ تبریز – خیابان آزادی – سه‌راه ارتش – ساختمان پارسا – پلاک ۳۴ – طبقه ۱

 

۰۴۱-۳۵۴۳۳۰۳۸

 

محمد علی شهاب زاده

 

۸  

زنجان

 

۸ میدان آزادی – خیابان فدائیان اسلام (جاوید) جنب شرکت تعاونی ایران ترانسفو – پلاک۱ واحد۲۲

 

۰۲۴-۳۳۳۶۶۵۸۷

 

امیر حسین منصوری

 

۹ ارس

 

۹ استان آذربایجان شرقی – منطقه آزاد ارس – شهر جلفا – میدان عاشورا-مرکز تجاری اداری شمس تبریزی – طبقه اول – واحد۲۱

 

 

 

۰۴۱-۴۲۰۲۴۸۵۵

 

رضا عظیمی

 

به پایان لیست شعب کارگزاری تدبیرگران فردا در سطح کشور رسیدیم.

کلام آخر:

سعی ما بر این بود تا با دادن این اطلاعات به شما در تصمیم‌تان در مورد انتخاب کارگزاری کمک کنیم اما در پایان لازم است این نکته را بگوییم که برای انتخاب کارگزاری هرچه دقت و وسواس بیشتری به خرج دهید درنهایت از تصمیم‌تان رضایت بیشتری خواهید داشت، بنابراین نظرات کاربران در سایت‌های مختلف راجع‌به کارگزاری تدبیرگران فردا را فراموش نکنید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
نصب اپلیکیشن فانتیکال

احسان حسینی

احسانم. تا وقتی که می‌توانم بنویسم و بخوانم، یاد می‌گیرم. و تا وقتی که توان یادگیری دارم، هیچ مقصدی برایم صعب‌الوصول نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا