درباره ما

خرید و فروش سهام در بازار بورس همانند اغلب فعالیت های تخصصی از پیشرفت فناوری و توسعه زیر ساخت های الکترونیک تاثیر پذیرفته است. امروز در کشور عزیزمان ایران عملا هیچ بخشی نیست که از نوآوری بی نیاز باشد. به همین دلیل هر زمان که از نوآوری سخن به میان می آید، ردی از یک استارتاپ نیز دیده می شود. در این میان، بی شک حوزه ی فین تک (فناوری های مالی)، حضور برجسته تری از استارتاپ ها را نسبت به دیگر زمینه ها به خود دیده و بازار سرمایه هم از این اتفاق مستثنا نبوده و اپلیکیشن های بورس پیشتاز این رشد فناوری هستند.

نقش اپلیکیشن های بورس در بازار سرمایه

بازار بورس به عنوان یکی از مطمئن ترین و سودآورترین راه ها برای حفظ و افزایش سرمایه در میان مردم شناخته می شود و فعالیت در آن رواج یافته است. اما فعالیت در بازار سرمایه مستلزم پیش نیازهای مهمی است. در طی فعالیت در بورس نیز همواره به امکانات، ابزارها، اطلاعات و دانش و بینش خاصی نیاز خواهد بود. اینجا است که نقش آفرینی اپلیکیشن های بورس و کامل تر از آن پلتفرم های حرفه ای بورس اهمیت می یابد.

بدین ترتیب طراحی پلتفرم های بورسی و ساختارهای تحت وب بازار سرمایه، توسط تیم های استارتاپی و فین تک موجب ارائه خدمات بهتر و تسهیل در خدمت رسانی به سرمایه گذاران و متخصصین می شود. در این میان شرکت آرکا اندیشه صدرا به عنوان یکی از برترین و خلاق ترین تیم های استارتاپی حوزه فین تک اپلیکیشن «فانتیکال» را برای تمام افرادی که با بورس ارتباطی دارند به ارمغان آورده است.

 در این مقاله بهترین اپلیکیشن های مورد استفاده برای سرمایه گذاران ایرانی برای رسیدن به یک تحلیل درست معرفی شده است.

فانتیکال را بیشتر بشناسیم

اپلیکیشن فانتیکال، یکی از تلاش های موفق فعالان اکوسیستم استارتاپی کشور است که امکاناتی جامع و کاربردی را در اختیار فعالان این عرصه قرار می دهد. حتی اگر با بورس آشنایی نداشته باشید حتما شنیده اید که اساس موفقیت در بازار بورس ، آگاهی، دانش و استفاده از تحلیل های دقیق و شفاف است. فانتیکال به عنوان مرجعی مطمئن در بازار سرمایه نیز اصلی ترین ارزش و چشم انداز خود را همین موضوع قرار داده است و ایجاد بستری مناسب برای مخاطبان جهت  سرمایه گذاری مطمئن و پربازده در بورس مهمترین ماموریت ای تحلیل است.

داستان ای تحلیل

داستان ما از سال ۱۳۹۸ شروع شد. آنجا که تیمی جوان متشکل از تحلیلگران حرفه ای و معامله گران با تجربه بازار بورس، عزم خود را جزم نمودند تا نسل جدیدی از تحلیل های هوشمند و خدمات بورسی را ارائه دهند. سرویس ها و خدماتی که هم نیاز های گوناگون تحلیلگران را مرتفع نماید و هم پاسخی درخور و شایسته به دغدغه ها و احتیاجات عموم مردم در حوزه بورس باشد. لازمه ی این کار فراهم آوردن بستر و زیرساختی جدید و فراگیر بود. اینجا نقطه ی آغاز «ای تحلیل» بود.

استارت کار با طراحی و لانچ اپلیکیشن کلید خورد. مدیران ایده آل گرا و متخصص آرکا اندیشه صدرا تیمی خبره، کوشا و خلاق از مهندسان برنامه نویس را فرا خواندند و فقط در عرض سه ماه کدها در کنار هم نقش بستند و اپلیکیشن فانتیکال در اتاق کار برنامه نویسان مجموعه متولد شد.

در این میان گروه معامله گران و تحلیلگران ای تحلیل با همکاری متخصصین محتوا،اقدام به ترسیم نقشه راه آموزشی برای مخاطبان هدف نمودند. حاصل این تلاش جمعی بخش آکادمی آموزشی فانتیکال شد.

در نهایت با همت و فعالیت تیمی، اپلیکیشن فانتیکال در آذر ۱۳۹۹ رونمایی و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

فانتیکال به دنبال چیست؟

فانتیکال به وجود آمد تا به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین ارائه دهندگان راه حل های سرمایه گذاری، مشاوره و مدیریت ریسک به مخاطبان خود خدمت رسانی کند.

بازار سرمایه و بورس، جذابیت ها و البته استرس های مختص به خود را دارد. لذا اساس اعتقاد ای تحلیل بر این است که رفع نیازهای مخاطبان و کمک به آنها برای چشیدن طعم شیرین بورس، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. بدین منظور امکانات، ابزارها و بخش های مختلف پلتفرم به گونه ای طراحی شده است تا خلاقانه ترین و جامع ترین راه حل های مالی را در دسترس کاربران قرار دهد.

مسلما حوزه بورس و سهام داری، یک حوزه فوق العاده گسترده است و بسیاری از توسعه دهندگان موفق به جمع آوری تمام اطلاعات در یک بستر منظم و کاربردی نشده اند، اما در فانتیکال شرایط متفاوت است.

فانتیکال با شعار بیلبورد بازار بورس پا به عرصه وجود نهاد. چرا که فانتیکال طیف وسیعی از راه حل ها را در قالب های مختلفی ارائه می دهد. اگر به دنبال تحلیل با رویکردهای تکنیکال و بنیادی هستید یا نیاز به آموزش دارید، از طریق اپلیکیشن فانتیکال و سایت ای تحلیل تمام خدمات در دسترس شماست. اگر نیاز به رصد قیمت های لحظه ای بازارهای مالی، جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه صندوق های سرمایه گذاری و بازار سهام هستید، ای تحلیل نیاز شما را برطرف می کند.

فانتیکال چه پیشنهادی برای شما دارد؟

اما جذاب ترین و مهمترین ارزش پیشنهادی فانتیکال مربوط به برگزاری لیگ تحلیلگران می باشد. فانتیکال همواره در تلاش است تا طیف متنوعی از تحلیلگران حرفه ای را در لیگ خود شرکت دهد تا جامع ترین و شفاف ترین تحلیل ها به دست فعالان بورس برسد. از سوی دیگر این فرهنگ رقابتی، منجر خواهد شد تا تمام تحلیلگران حرفه ای بورس بر اساس دانش، تجربه و عملکرد خود رتبه بندی شده و به تمام کاربران معرفی گردند.

بدین ترتیب می توان بر روی فانتیکال به عنوان مرجعی کامل و محلی برای دریافت حجم بالایی از اطلاعات و آگاهی، حساب کرد. به عبارت دیگر لیگ فانتیکال برای شما شفافیت و درست ترین انتخاب را به ارمغان می آورد و فرصت های فراوان سرمایه گذاری درست و مطمئن را برای مخاطبان فراهم می نماید.

دیگر امکانات فانتیکال:

 • مشاهده گروه نمادهای بورسی
 • جستجوی نام نماد بورسی
 • معرفی کامل نمادها
 • مشاهده اطلاعات کامل نمادهای بورس
 • مشاهده بیش از ۲۰ نوع نمودار مربوط به هر نماد
 • امکان مشاهده عملکرد هر نماد
 • امکان درج نظر و توییت برای هر نماد
 • مشاهده قیمت لحظه ای
 • برگزاری لیگ تحلیلگران و مشاهده میزان بازدهی هر تحلیل بصورت دقیق
 • خرید تحلیل ها و سیگنال ها
 • اختصاص کانال برای تحلیلگران برتر در لیگ
 • امکان دنبال کردن یک تحلیل گر و عضویت VIP در کانال اختصاصی وی
 • مشاهده سابقه هر تحلیلگر
 • امتیازدهی به تحلیل ها
 • امکان کامنت گذاری روی تحلیل ها
 • امکان خرید محصولات بورسی از جمله کتاب، جزوه، فایل صوتی و تصویری و…
 • اطلاع لحظه ای از عرضه های اولیه و دریافت نوتیفیکیشن

البته که همه این‌ ابزارها بسیار کاربردی و فوق‌العاده هستند، اما برسیم به یکی دیگر از بخش‌ های جذاب‌ فانتیکال؛ بدون شک این‌ ابزار برای کسانی که در بورس تخصص دارند فوق العاده کاربردی است، اما آن گروه از افرادی که به تازگی وارد این بازار شده‌اند شاید کمتر با مسائل بورس و سهام آشنا باشند.

فانتیکال تیم تولید محتوای توانمندی دارد که به طور روزانه، تازه ترین اخبار، تحلیل و آموزش‌ها را در این حوزه به صورت کاملا رایگان برای مخاطبین خود منتشر می‌کند. شما میتوانید با عضویت در آکادمی فانتیکال به صورت رایگان صفر تا صد بورس را فرا بگیرید و در نهایت مانند یک کارشناس حرفه‌ای بورس سهام خود را مدیریت نمایید.

دستاورد فانتیکال برای سرمایه گذاران

قطعاً بسیاری از افراد هم هستند که یک سرمایه‌گذاری آرام و مطمئن در بازار سرمایه را به فعالیت شخصی و پر فراز و نشیب در بورس ترجیح می‌دهند. راه حل بهینه، دقیق و امن فانتیکال برای این گروه از افراد، سبدگردانی تخصصی سهام است. لذا سرمایه گذاران می توانند در کمال اطمینان مدیریت سرمایه ی خود را به تیم معامله گران حرفه ای و با تجربه فانتیکال بسپارند.

این راه ادامه دارد…

جز اینکه تمام مطالب و ویژگی‌ها و امکاناتی که درباره اپلیکیشن فانتیکال خواندید تنها گوشه‌ای از امکانات این پلتفرم را نشان می‌داد، ده‌ها متخصص حرفه‌ای بورس، کارشناسان دیجیتال مارکتینگ، برنامه نویسان متبحر و مدیران باتجربه در پشت صحنه اپلیکیشن فانتیکال در حال فعالیت هستند تا دقیق‌ترین، جدیدترین و خلاقانه ترین اطلاعات و امکانات را به‌دست شما رسانده و در انجام یک سرمایه‌گذاری سودآور و مطمئن یاری‌تان نمایند.

نصب اپلیکیشن فانتیکال
دکمه بازگشت به بالا